ZVU Servis a. s. | člen skupiny ZVU

Kariéra

Pojďte pracovat k nám

Zaměstnanenecký program společnosti ZVU Servis a. s.

Ve společnosti ZVU Servis a.s.  se snažíme vytvářet podnětná pracovní prostředí a poskytovat takové sociální benefity, aby se u nás naši zaměstnanci cítili oceněni a plně spokojeni.

Pokud zrovna nenabízíme volnou pracovní pozici Vašeho zaměření a přesto byste nám chtěli zaslat Váš životopis, můžete tak učinit. Bližší informace najdete v kontaktech.

Volná pracovní místa

Mechanik a opravář strojů

Náplň práce:
– provádění středních a generálních oprav strojů a výrobní techniky
– servisní údržba průmyslových strojů a dalšího výrobního vybavení
– zaměření na obráběcí a tvářecí stroje, opravy převodovek, mechaniky strojů
– nastavování a seřizování strojů

Požadujeme:

– výuční list ve strojírenském nebo příbuzném oboru
– znalosti a praxe v oboru oprav obráběcích a tvářecích strojů (automobilové, zemědělské
techniky – strojních částí)
– znalost čtení technické dokumentace a schémat
– manuální zručnost
– řidičský průkaz sk. B
– praxe min. 3 roky

Nabízíme:

– práce v jednosměnném provozu
– 25 dní dovolené
– příspěvek na stravování (stravenky/jídelna v areálu)
– příspěvek na penzijní připojištění
– firemní program na výhodné telefonování
– zaměstnání ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
– nástupní plat do 40.000,-, dle praxe

Zaměstnanecké benefity

  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování, stravování v areálu
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Možnost využití pružné pracovní doby

Kontakt - Personální oddělení

Bc. Lucie Machytková
personalistka

E-mail: lucie.machytkova@zvu.cz
tel.: +420 495 823 241
mobil: +420 603 414 662

Naše spolupráce může začít zde.