ZVU Servis a. s. | člen skupiny ZVU

Opravy strojů a techniky

ZVU Servis a. s. má dlouholeté zkušenosti v oblasti péče o strojírenská zařízení a poskytuje také dlouhodobý smluvní servis.

Skupina Generální opravna, člen společnosti ZVU Servis a.s., nabízí celkové opravy strojů, jejich preventivní prohlídky a účelové opravy.

Zajistíme výrobu náhradních dílů dle potřeb zákazníka. Součástí je soustružení, frézování, broušení, výroba ozubení a zaškrabání vodicích ploch.

Opravujeme stroje, které nemají v České republice zajištěné servisní zázemí výrobce, nebo jejichž výrobce již neexistuje, nebo nemá o údržbu a opravu těchto strojů zájem (stroje z doby RVHP, před rokem 1989).

Služby opravny

Celkové, střední a účelové opravy konvenčních obráběcích a tvářecích strojů – soustruhů, frézek, lisů, karuselů, strojních i ručních nůžek, ohraňovacích lisů, hoblíků, vrtaček… Instalace strojů u zákazníka.

pracovnik-opravuje-stroj-cut-HD
Preventivní prohlídky strojů, technické poradentství a cenové odhady oprav. Periodická údržba strojů.
servisni-pracovnik-cut3-HD

Opravy a montáž elektrických zařízení, opravy a převíjení elektromotorů. Stavba rozvaděčů. Kalibrace a validace svařovacích zdrojů s vystavením certifikátu.

oprava-civky-HD
Opravy jeřábů a jeřábových drah, renovace jeřábových kol a drah. Instalace dálkového ovládání rádiovým signálem. Autorizované prohlídky a revize jeřábů a kladkostrojů, s vypracováním protokolu.
opravy

Výroba náhradních dílů podle potřeb zákazníka. Soustružení, frézování, broušení, výroba ozubení a zaškrabání vodicích ploch.

gears-4335076_1920

Věříme, že námi provedené práce splní Vaše očekávání a jsme připraveni k jejich realizaci.

Kontakt - Generální opravna

Jiří Slavíček
vedoucí provozu Opravy strojů

E-mail: jiri.slavicek@zvu.cz
tel: +420 495 822 140
mobil: +420 602 644 288

Reference

Fotogalerie vybraných referenčních výrobků a zakázek.

Referenční list

Referenční list zakázek 2014 - 2019

Naše spolupráce může začít zde.